FAQ

Pytania i odpowiedzi.

Tak, listę sklepów w których aktualnie można nabyć nasze produkty znajdziesz tutaj.

Oczywiście. Dobór odpowiedniego ustroju potrafi być złożony, dlatego przygotowaliśmy specjalny formularz online dzięki któremu pomożemy CI dobrać odpowiednie produkty do Twoich wymagań.

Wykonujemy zamówienia niestandardowe na specjalnie zamówienie klienta. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie w zależności od projektu.

Aby uzyskać wycenę projektu napisz do Nas wiadomość poprzez nasz formularz kontaktowy.

Zależy nam na tym, abyś mógł cieszyć się naszymi produktami jak najszybciej, dlatego też Twoje zamówienia realizujemy w przeciągu 2-3 dni roboczych.
W przypadku produktów niedostępnych na magazynie oraz zamówień niestandardowych czas oczekiwania może wydłużyć się do 10 dni roboczych.

Gwarantujemy prawo odstąpienia od umowy i tym samym zwrotu zamówionego towaru bez podania przyczyny. Odstąpić od umowy można w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący.

Płatności online obsługiwane są poprzez system płatności PayU.
Obsługujemy płatności natychmiastowe z niemal wszystkich banków w Polsce w tym wygodne płatności Blik-iem.

Więcej na ten temat płatności przeczytasz tutaj.

Tak, do każdego zamówienia dodajemy instrukcję użytkowania ze wszystkimi potrzebnymi informacjami. Służymy również pomocą poprzez nasz formularz kontaktowy.

Po złożeniu zamówienia na Twojego maila otrzymasz numer przesyłki oraz link umożliwiający śledzenie przesyłki.

Tak, do swoich produktów dodajemy specjalne mocowania umożliwiające montaż paneli i dyfuzorów na ścianach.

Tak, produkty dostępne w naszym asortymencie posiadają gwarancję obowiązującą na terenie Polski. Ważne, aby zachować dowód zakupu (rachunek lub fakturę) Jest to podstawą do zgłaszania reklamacji. Gwarancja obejmuje wady fabryczne, natomiast nie obejmuje defektów powstałych na skutek niewłaściwego używania towaru.

Tak, w celu ustalenia kosztów wysyłki prosimy o kontakt poprzez nasz formularz kontaktowy.

Zapraszamy do współpracy. Prosimy o wiadomość poprzez nasz formularz kontaktowy.