Oferta indywidualna

PRODUKTY DOSTOSOWANE DO POTRZEB

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów realizujemy indywidualne projekty ustrojów akustycznych, które tworzymy w oparciu o przesłaną przez Klienta specyfikację. Mogą być one wykonane z uwzględnieniem wszelkich ograniczeń i dostosowane do konkretnych potrzeb danego pomieszczenia odsłuchowego oraz uwzględniać indywidualne preferencje dotyczące wielkości czy wykończenia.


cnc

Oferowane przez nas dyfuzory oraz absorbery akustycznewykonywane są z wysokiej jakości, w 100 % naturalnego drewna, które jest obrabiane przy użyciu nowoczesnych ploterów CNC co jest gwarancją dokładnego spasowania elementów. Szeroka gama dostępnych kolorów lakieru oraz materiałów wykończeniowych zapewnia niemal nieograniczone możliwości tworzenia indywidualnych kompozycji dostosowanych do wystroju oraz charakteru adaptowanego wnętrza.

BEZPŁATNA POMOC I DORADZTWO

projekt adaptacji akustycznej

W oparciu o przesłane rysunki lub zdjęcia oferujemy bezpłatną analizę akustyczną pomieszczenia i określenie jegopotrzeb w zakresie adaptacji. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego.